Pochwal się swoim słowem

Kochani!

W związku z nadejściem jesiennych, długich wieczorów, kiedy to więcej czasu spędzacie w domach i ogarnia was melancholia pobudzana zapachem kawy z cynamonem, ogłaszam nowy rozdział w działalności bloga.

Z wielką przyjemnością będę publikował Wasze próby pisarskie na moich kartach. Zapraszam wszystkich i upraszam o pozbycie się wszelkiego wstydu, gdyż z całą pewnością w Waszych szufladach śpią prawdziwe perełki.

Wasze teksty będę publikował raz w tygodniu, w każdą niedzielę (mam nadzieję, że ilość przesłanych tekstów na to pozwoli) lub w miarę napływania zgłoszeń.

Raz na jakiś czas wybierzemy wspólnie najlepszy tekst z danego okresu i nagrodzimy w jakiś fajny sposób autora. Nagroda będzie z… AUTOGRAFEM 🙂

 

W pierwszej edycji projektu nagrodą jest książka:

Cien Gejszy Klajzerowicz REPLIKA2014 okladka72dpi - Pochwal się swoim słowem

 

Regulamin jest bardzo prosty:

  1. Pierwsza edycja trwa od 25.10.2015 do 25.11.2015.
  2. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: info@panczyta.pl w postaci dokumentu MS Word lub OpenOffice
  3. Tekst musi być własnością autora
  4. Zadbajcie o formatowanie i stylistykę
  5. Teksty nie mogą być obraźliwe
  6. Teksty mogą przyjąć każdą formę literacką (wiersz, opowiadanie, rozdział powieści lub jej fragment, itp., proszę jednak aby wybrany fragment ukazywał w miarę możliwości pełny epizod, gdyż ciężko nam będzie ocenić tekst kompletnie wyrwany z kontekstu)
  7. Należy również zaprenumerować ten blog (czyli wpisać swój adres email w okienko po prawej stronie 😉 ) i polubić moją stronę na facebooku (można to również zrobić w prawej kolumnie strony)

Zapraszam do zabawy !