Autorzy polecają autorów

Share Week to projekt autorski Andrzeja Tucholskiego, który ma na celu propagowanie najciekawszych blogów w internecie. Sami blogerzy, jako twórcy, zgodnie z założeniem inicjatywy, mają być najlepszymi i najbardziej wymagającymi czytelnikami blogów swoich kolegów i koleżanek. Wszak każdy blogger powinien być na bieżąco i zapewne ma stałą listę odwiedzanych stron – nawet (albo zwłaszcza) wtedy, gdy chodzi o bezpośrednią konkurencję. Konkurencja jednak ma tutaj tylko symboliczne znaczenie, bo tak naprawdę chodzi wszystkim o to, aby dobrze się bawić, a naszym czytelnikom zaoferować treść jak najwyższej jakości.

Zgodnie z założeniem projektu, każdy autor, może zgłosić do zabawy trzy ulubione blogi. Blogi popularne zapewne umocnią swoją pozycję, natomiast początkujące mają możliwość pokazania się szerszej publiczności.

Szczegóły projektu można znaleźć tutaj: SHARE WEEK 2016

Pomysł wydał mi się na tyle ciekawy, że postanowiłem wziąć udział w tym projekcie.

Jeśli zaś chodzi o moje typy, to szczególnie lubię odwiedzać następujące strony – i to je właśnie będę zgłaszał do projektu (kolejność przypadkowa):

Tak sobie czytam »

Blog książkowy, który cenię przede wszystkim za bogatą treść, wnikliwą analizę opisywanych pozycji oraz charyzmę i szczerość Autorki. Jest to jeden z niewielu blogów, gdzie próżno szukać lukrowanych recenzji jeśli książka rzeczywiście nie jest wybitna.

Czepiam się książek »

Kolejny blog literacko-kulturalny. Jestem tu stałym bywalcem. Podoba mi się lekkość wypowiedzi autorki, a także fakt, że nie ogranicza się tylko do recenzji słowa pisanego, ale zahacza również o temat adaptacji filmowych.

Socjopatka.pl »

Ciekawy misz-masz. Zwartość bloga jest tak różnorodna, że ciężko ubrać go w jakiś sztywny garnitur. Socjopatka publikuje sporo ciekawych artykułów na temat relacji międzyludzkich, przeżywania, socjologi, ale także porady, recenzje książek i wiele innych ciekawych artykułów.

%d bloggers like this: